Vaše holka nebude chápat! Nová gambling hra v Bitcoinech Vás nechá prohrát celé jmění zcela ANONYMNĚ!

Mnohé z nás, poctivých podnikatelů v oboru hazardu, nenechává v poslední době spát fakt, že se brzy spustí registr vyloučených hráčů, který omezí možnost hrát maty poctivým lidem na dávkách. Naštěstí existuje Bitcoin, který ještě nestihly sluníčkářské vlády v čele s koblihou Andym a Bruselem zakázat, tudíž se otevírá možnost gemblit na anonymních sítích, kde se o vás nedozví ani vláda, ani vaše žena!

Kdo chce vyhrát, musí investovat

Nová platforma Betinance umožňuje hráčům sázet na trend Bitcoinu a vyhrát všechny peníze ostatních hráčů. Ba co víc, Světu Neúspěchu se podařilo vyjednat s platformou pro naše gamblery akci v podobně Bitcoinů zdarma (a platformu kompletně v češtině k tomu) při první registraci zde! Stačí se zaregistrovat a potvrdit svoji emailovou adresu a Bitcoiny jsou vaše.

Jednoduše se zaregistrujte a zkuste si zagemblit za peníze herny! Berte to od nás jako malý dárek a vaši přízeň Světu Neúspěchu!

Napětí ze hry není tak dynamické jako u beden, kde se výhru dozvíte do pár vteřin od protočení válce. Na Betinance máte na sázku 5 minut a pak musíte čekat pekelných 15 minut na rozuzlení. V neprospěch také hraje fakt, že oproti matům je zde dvojnásobný počet možností sázek, tedy dvě! To může být pro hodně z nás nepřekonatelná překážka, se kterou se nikdy nepopasujeme. Bohužel jsou pro nás pravidla tak složitá, že je dále ani vysvětlovat nechceme. Zkrátka na něco klikněte a nějak to dopadne.

Když pomineme fakt, že je Bitcoin manipulovaný Ročýldama, Sorosem a Goldman Sachs, jedná se o skvělou zábavu, kde můžete nově přijít o všechny svoje peníze. Nejlepší na tom je, že vás nikdo nebude podezírat ze závislosti na hazardu, protože vás v herně nikdo ani neuvidí.

Svoji podporu platformě již vyjádřili známí gambleři Tomáš Řepkins, Flastimil Pedrožela nebo Jaromír „Vegas“ Džegr. Kdo bude další?!

Bitcoiny zdarma získejte registrací zde!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.