Neumíte zpívat, ale chcete uspět v The Voice Česko Slovensko? Jděte na změnu pohlaví a natočte dojemný medailonek!

Vojta „penis“ Dyk, Karel Gott nebo Helča Vondráčků. Talenti a hvězdy, které dodnes vydělávají peněz jak želez už jen v momentě, kdy si stoupnou na scénu. Nic vás nebaví, ale u matů si rádi popěvujete? Jste na dobré cestě uspět v The Voice Česko Slovensko!

Dneska už porotu jen tak neokouzlíte. Pokud nemáte v kapse srdceryvný příběh, který bude plnit plátky lopšoidských médií ještě dva týdny po odvysílání v televizi (chápeme, že nevíte, co to je, ale to neřešte), můžete si v pěvecké soutěži zajít chuť.

Změna pohlaví

Naštěstí máme recept na úspěch, i když by vás nenechal na svém pohřbu zpívat ani váš nepřítel. Jednoduše si změňte pohlaví a místo Terezky si začněte říkat třeba Denis. Nechte si natočit medailonek, kde budou dojatí rodiče sdělovat ostatním ubrečeným sluníčkářům, jak je to skvělý pocit mít v jeden moment dceru i syna (žhavé tipy, jak správně vychovat dítě se dozvíte zde) a národ máte na své straně!

Pak to nějak zvládněte u poroty, před svým falešně znějícím vystoupením se nenápadně zmiňte o probíhající změně pohlaví a zlatý bzučák na sebe nenechá dlouho čekat! To, jestli zpíváte falešně, korejsky nebo na playback vůbec nikoho nezajímá! Vždyť jste byl ještě před chvílí holka a teď jste chlap!

Ale jak na další kola?

Změna pohlaví bude na pár kol stačit. Ale co dál? Po chvíli už to vaše fanoušky odradí a budou chtít další perličku! Co takhle úmrtí v rodině?! To je gól!

Změna pohlaví, smrt blízkého příbuzného nebo náhlý odchod na ulici! To jsou možnosti, kam se můžete v The Voice Česko Slovensko posouvat a doslova drtit morálně uvědomělé soupeře! A co jako? Vy potřebujete uhladit exekuce, uklidnit Vasila a ještě mít na pár toček!

Sledujte nás na našem Instagramu zde a dopřejte si bonusový obsah!

Svetneuspechu.eu

 

1 komentář

 1. 1. Před porotou se o změně pohlaví vůbec nezmínil
  2. Kdyby to bylo falešný, tak se nikdo neotočí
  3. Jeho rodiče neříkali nic o tom, že by měli dceru i syna najednou, nebo že by bylo super mít trans osobu v rodině
  4. Napsali jste jeho jméno špatně
  5. Sám vysvětlil, proč o tom veřejně mluvil, a všem trans klukům to moc pomůže
  6. Nedělá to dobrý dojem, když píšete o věcech, o kterých zcela očividně nic nevíte 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.