Voliči SPD zdrceni! Zjistili, co je horšího než diktát z Bruselu!

Vlastenci z SPD zažívají krušné chvíle. Po vražedném rozsudku přímé demokracie v podobě odsouzení závislého popíječe krabicového vína a stoupence SPD, dřevorubce Baldy, se ani nestačili pořádně vzpamatovat, když nyní vyšlo najevo, že diktát z Bruselu není pro ně to nejhorší!

Únor bílý, SPD sílí. Tak tohle neplatí. Zrušení krajské organizace tělocvikáře K.Kt.A Volného, propadnutí preferencí, 2679 banů od vlastenců. Mohlo by se zdát, že to je pro voliče Strany pravých debilů víc než dost. Jenže se ukázalo, že tu je další, potenciálně existenční, problém.

Diktát z českého jazyka

Zatímco všichni fanoušci SPD brojí proti nechutnému diktátu z Bruselu, který se snaží xenofobně zakázat popíjení krabicáku na veřejnosti a omezit provoz heren v mateřských školkách a základních školách, tak se ukázalo, že největším nepřítelem je sám český jazyk!

V nedávném tajném průzkumu společnosti Zm.R.d, č.UraK & B.I.S., která sledovala online aktivitu bojovníků za denodenní referanda, se ukázalo, že 71% sledovaných subjektů nevědělo, že existuje měkké a tvrdé i/y. Dalších 88% si poté myslelo, ŽE POUŽÍVÁNÍ CAPS LOCKU ZNAČÍ ZVÝŠENOU INTELIGENCI! To ale nebylo nic proti informaci, že pokud chcete zavítat do klubu vlastenců, musíte ráno udat ostatním členům sekty nějakého sluníčkáře!

Flastenci mají srdce na správném místě

Správné „flastence“ ale nemusí nějaký český jazyk zajímat. Důležité totiž není to, jak vypadáte, kolik máte peněz nebo jak se vyjadřujete. Nejdůležitější je to, jaké máte srdce, že doma nechcete uprchlíky a šíříte dezinformační weby!!! A jak to tedy bude s tím zákazem krabicáku na veřejnosti?

SPD v srdci, jiskra v oku, miluji Tomia, plavu v jeho moku!

 

Zaslali jsme dotazy „flastenci“ Volnému i čistokrevnému „Czechovi“ Pitomiovi, ale odpovědí byl pouze BAN a VÝHRUŽKA DO SOUKROMÉ ZPRÁVY CAPS LOCKEM!

NAZDAR FLASTENCI!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.