Vědci z Kremlu vzkazují: motivační citáty dělají z lidí debily!

Nebývale ostrého výroku se dopustili vědci z Kremlu, kteří ve spolupráci s KLDR, varují před šířením motivačních citátů! Podle kremelské nejnovější studie vyplývá, že každá osoba nakažená syndromem sdílení motivačních citátů, postupně degeneruje a stává se debilem.

Tak tato zpráva zasáhla celý svět fitness trenérů, absolventů VŠŽ, ale i věčně neúspěšných imbecilů. Ruští vědci s požehnáním nejvyššího vůdce KLDR se zásadně ve svých studiích nemýlí, a proto je třeba brát jejich výroky a varování vážně. Pokud se ve vašem okolí náchází někdo, kdo sdílí motivační citáty jako o život, je třeba se mít na pozoru.

Přerušte okamžitě kontakt

Doporučujeme okamžitě přestat s takovými lidmi komunikovat, odstranit je ze všech sociálních sítí a v tom lepším případě je nahlásit na příslušný krajský úřad, který bude nově tyto individua sledovat a potají likvidovat, aby se mor motivačních citátů nerozšířil i na zdravé jedince!

Mimo sdílení citátů se syndrom projevuje pravidelným sdílením selfie fotek z posilovny, ale i třeba ze záchodu nebo z gauče. Mluvčí ruských vědců, Alexey Nayebaniy zdůrazňuje, že je třeba se obrnit trpělivostí, protože nakažených může být až 51% celé populace na planetě.

Sdílejte demotivační citáty

Zároveň jedním dechem dodává, jak se syndromu zbavit a těšit se opět skvělé kondici. Mimo pravidelného braní kokainu doporučuje seance s heroinovou Katkou, která se stala v poslední době celebritou pochybného webu Expres.

Dalším osvědčením způsobem, který používá sám Nayebaniy, je sdílení demotivačních citátů! Jak takový citát vypadá? Nejlepší způsob je sledovat náš instagram a dopřát si jejich denní dávku!

Světneúspěchu.eu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.