Tatínek ti za ušetřený peníze koupil první oblek do tanečních? Šup do OVB a staň se finančním poradcem na kokainu ješte dnes!

Potom už si jen stačí domluvit schůzku s nějakým finančním guru z vašeho okolí, který z vás samozřejmě nemá ani korunu provizi za vaše doporučení a chce vám nabídnout snovou práci jen proto, protože vás má hrozně rád a znáte se už od malička, takže vám chce také dopřát úspěch!

Pokud projdete prvním kolem, kterým neprojde jenom debil (což vaše šance nezvyšuje..), pojedete na team buildingové akce, abyste se stmelili s týmem, na který vyděláváte! Přece nebudete vydělávat na někoho, koho ani neznáte!

Rýsuj, rýsuj, vole

„Kamarád“ vám narýsuje kokain ještě na pokoji, abyste se hodili do parády, ale nikomu to neříkejte!!! To stmeluje mančaft! Spolu s flaškou vodky, kterou finanční matador zakoupí za provize jiných a bude penězmi rozhazovat po stole, jak kdyby právě zažíval orgie, si budete připadat nesmrtelní!

Neradujte se předčasně! Až začnou padat storna a vy už nebudete mít ani na kokeš, hlavní stravu finančních poradců, žádné kamarády mít už zase nebudete.

Až si tohle životní kolečko odžijete a vrátíte se do bytu k rodičům, které jste nezapomněli poslat během kariéry v OVB nebo Partners sedmkrát do prdele, protože vám nepřáli kariéru, třeba si i doděláte maturitu. A nebo také ne. „Na co mít školu, když ji nemá ani Bil Gejc a má milijardy a Rolz Rojc?“

„Kdybyste víc studovali, byli byste hloupější!“ – Marta Nováků (s kokešem se jí myslí líp!)

Pro nejznámější citáty finančních poradců pokračujte kliknutím níže na další stranu

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.