Tatínek ti za ušetřený peníze koupil první oblek do tanečních? Šup do OVB a staň se finančním poradcem na kokainu ješte dnes!

Ta nuda ve škole se nedá popsat. Všichni tak blbě čumí a učí se věci, které stejně nikoho nezajímají. Tobě je čerstvých 18 let a chceš pozvat svojí frajerku na drink do Duplexu, aby sis standartně zamachroval a potom zaštrejchnul, ale fotr už ti odmítá dál tvoje noční tahy platit. Co s tím? Řekni fotrovi, aby ti koupil oblek, protože se chystáš do tanečních a cesta k finančnímu poradenství je ti plně otevřená!

Práce je pro lidi, kteří neumějí jiným lidem radit! To je heslo, které vystihuje finanční poradce, motivační kouče, proroky a podobné zjevy. Důležité je jedno. Fakt, že nemáte ani na sáčko ze Zara man, je prostě realita, se kterou se musíte vypořádat.

Pokud si chcete splnit svůj sen a radit ostatním lidem, jak mají hospodařit se svými penězi, abyste dokázali tý krávě na matiku, že v životě uspějete i přes tři reparáty z počtů, musíte si ho někde obstarat, abyste mohli přijít alespoň na první schůzku.

Získej sáčko

Nejlepší varianta se jeví jako ta, kdy řeknete máti nebo fotříkovi, že jste se rozhodli něco dělat s vaším ukňouraným životem a chcete chodit do tanečních, tak ať vám koupí oblek, kravatu, ponožky i boty, ať nějak vypadáte!

Pokud nejsou vaši zrovna v insolvenci nebo na Mírově, nenechají svoje dítě trpět a hned druhý den nakráčí do nejbližšího obchodu se žlutým rákosníkem, aby vám tyhle hadry pro nadlidi dopřáli.

Pro pokračování článku klikněte na další stranu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.