Dycky bedny! 5 tipů, jak vychovat z vašich dětí krále hazardu!?

Dycky bedny, vole! Internet se hemží informacemi o tom, co má matka v těhotenství poslouchat, aby jí z dítěte vyrostl virtuóz, co má jíst dobrého, aby mělo dítě vysoké IQ a jak cvičit, aby mělo hezkou hlavu. Nikdo se ale nezaměřuje na tabu, jak vychovat ze své ratolesti krále gamblingu, které vás zajistí na zbytek života a nebudete tak muset chodit každý měsíc pro dávky! Jaké jsou ty správné tipy, které nikdy nezklamou, i když je inteligence dítěte na hranici kreténismu?

Porod v herně

Rodit můžete jako Ročýld v porodnici, kde okolo vás běhá 50 doktorů, a nebo doma. Většina z nás ale bydlí na úřadě nebo rovnou v herně, tak proč tam i rovnou neporodit svoje dítě? Alespoň mu ukážete prostory, ve kterých bude trávit celý svůj život a ukazovat mu přepych porodnice jen proto, že zrovna přišlo na svět, je ubohé.

Domluvte se v herně na přibližný termín porodu a při troše štěstí budete mít k dispozici těhotenský mat a pití zdarma (podle pravidla heren: ,,hráčům pití zdarma“).

Grešlák, maty, sleep, repeat

Naučit dítě dodržovat pravidelný režim je nejdůležitější k tomu, aby získalo tolik potřebnou disci(plínu) a vůli vítězit. K snídani Grešláček, poté najet i s kočárem na šichtu do herny, kde můžete v rámci rozmanitosti her posadit dítě k elektronickému pokeru, a následně tolik důležitý spánek. Nikdo nechce u práce spát, tak to nenuťte dělat ani své dítě.

Čím dřív se tento denní koloběh naučí, tím spíš Vám v budoucnu poděkuje za slušné vychování a pohádkový život jackpotového krále.

Berte ho za Řepkou do basy

Všichni z nás mohou mít problém si představit tak pohádkovou budoucnost, dokud nevidíme ty správné vzory, které si už tím prošly.

Vypadá to, že Tommy Řepků teď bude mít nějaký čas volno na vyprávění svých příhod z heren, proto se nebojte vaše dítě brát na procházky do vězení (vzhledem k nepravomocnému odsouzení nemůžeme potvrdit lokalitu :'( ) za Tomášem, který se jistě rád svěří a vašemu fakanovi tak vnukne jiskru do oka, které bývá rozhodujícím faktorem na cestě do gamblingového nebe.

Budíček pěstí do xichtu

K životu patří nejen jackpot s třešnemi, ale i insolvence a šikana od Vasila. Vasil Vasilijevič se nebude ptát, jestli zrovna spíte nebo jste na záchodě, bude si to s vámi chtít vyřídit teď a tady.

Proto je naprosto v pořádku vaše dítě již od utlého věku připravovat na tyto situace a dobře mířená rána do spícího xichtu navíc potěší i vás. Protože podle hesla „Vaše bída, naše radost“ máte z utrpení druhých radost a je úplně jedno, jestli jde o pana ZmRd.a 4% mluvčího presidenta Jirku p*cu Ovčáčka nebo vaše dítě.

Nevyšlo to? Prodejte ho

Život je jako exekutor. Nikdy nevíš, kdy se objeví a veme ti vše. Každé pravidlo má své vyjímky a to se může stát i vašemu fakanovi.

Pokud z nějakého nepochopitelného důvodu selže a nebude se chtít kariéře profesionálního hráče hazardních her věnovat, i tak na tom můžete vydělat.

Nabídněte ho k prodeji na Aukru, Ebay nebo podobných webech a vydražte ho. Můžete zkusit i aukci jednotlivých orgánů (velmi oblíbené v Asii). Při nejhorším se ho pořád můžete zbavit tím, že ho šoupnete do Babyboxu, ale k tomuto kroku doporučujeme přistoupit maximálně do 15 let dítěte.

Pak už by se do boxu mohl těžko vejít a byli byste v p*deli s nemakačenkem na krku.

Máte nápad na další článek? Napište nám na instagramu zde!

Dycky bedny!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.