Co vám ve škole tají o hernách? Tomáš Řepka na to přišel a proto tam nikdy nechodil!

Diplom přilepený na čelo

Na koho chcete v kásku machrovat, co? Vystudujete si genderová studia nebo FHS (fakulta h*ven a s*aček) a po získání diplomu si ho nalepíte na čelo nebo v tom horším případě ho nalepíte místo třešní na bedny?

Kdyby vám zisk diplomu zvýšil šance na trefení jackpotu, neřekneme ani „exekuce“. Ale to vám ve škole neřeknou, že takto to v reálné herně nefunguje. Skončete ve škole, spalte diplom a běžte hrát!

Školy dehonestují herny

Ti z vás, kteří odchodili alespoň pár tříd základní školy, si jistě všimli neskutečně špatného úsudku o hernách mezi učiteli. Jakmile požádáte pedagoga o vysvětlení pravidel rulety nebo Black Jacku při hodině matematiky, okamžitě vás má potřebu nahlásit rodičům, že chcete pracovat i při výuce!

Nezřídka kdy se Vám pak ale stane, že daného učitele potkáte při noční šichtě hned o mat vedle, ale to zase bude dělat, že neexistujete nebo vám nenápadně do matu hodí korunku nebo dvě, abyste dělali, že jste se nikdy nepotkali.

Výjimka! – Jděte na jednu jedinou přednášku na práva!

Tohle jste určitě nečekali a my také ne. Při jedné noční točce, když mě honil Vasilův najatý Pakistánec a musel jsem kličkovat mezi hernami a lajnami kokainu, jsem se schoval do odpaďáku na rohu ulice, když se mi dostal pod ruku útržek papíru kde stálo následující:

§ 2877

Vymáhat nelze ani pohledávku ze zápůjčky nebo úvěru poskytnutých vědomě k sázce či hře.

Co to znamená? Zavolejte svým několika imperialistickým kamarádům, kteří machrují se svými panelovými byty 1+0 na kraji Prahy, aby vám půjčili co nejvíc peněz na sázky.

Tím je nejenom oberete, ale navíc jim nemusíte platit vůbec nic, čímž je neskutečně nasere*te a bude vám zase o něco líp, že jste někoho beztrestně oje*ali.

Zajímá Vás bonusový obsah? Připojte se na náš Instagram zde!

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.