Co vám ve škole tají o hernách? Tomáš Řepka na to přišel a proto tam nikdy nechodil!

Vysoká škola života je jediná forma školy, která se osvědčila jako ta správná, která připraví její absolventy na reálný život hráče beden tam venku. Nebo alespoň to ukázal průzkum z nejvyspělejších měst Česka – Havířova a Karviné. Zde je koncentrace absolventů z celé země nejvyšší, takže by se zde nejeden gambler cítil poníženě. 6 důvodů, proč je klasický vzdělávací systém úplně k ničemu, se dozvíte v dnešním článku napsaném při pauze s nedopalkem cíga.

 

Počítat se naučíte v herně

Státní škola se chlubí, že vás naučí číst, psát a počítat. Všechny tyto 3 dovednosti se můžete naučit lehce v herně za pochodu. Grešlák potřebujete ke hře jeden. Ruce máte dvě a třešně chcete vytočit tři. Na to nemusíte chodit dál než k prvnímu matu, abyste to pochopili.

V případě rulety nebo nedej bože Black Jacku je počítání těžší, ale tomu nerozumíme ani my sami, takže nemá cenu se touto pokročilou problematikou zabývat.

Hodiny umět nepotřebujete

Mnoho legend vypráví, že se ve škole tráví spoustu času učením času a pozorování hodinové ručičky. Zaprvé si na hodiny stejně nikdy nevyděláte a zadruhé v herně žádné ukazovátka času ani nejsou, protože by vás jejich sledování vyrušilo od hry, a to ani nechcete.

Jediná příležitost, kdy litujete neznalosti hodin, je moment příchodu exekutora na adresu vašeho trvalého bydliště (rozuměj úřad práce) v momentě, kdy si jdete pro dávky. Ale kvůli takové pitomosti nemůžete ztrácet čas učením hodin.

Mnohem výhodnější je věnovat ten čas učení se pravidlům nových her, jako jsou kostky nebo elektronický poker. Stále mějte na paměti, že diverzifikace rizika je nejdůležitější!!

Vlasta Petržela

Všichni máme vzory. Ať už je to Tomáš Řepka a jeho noční jízdy s Kristelkou v hernách nebo fotbalový trenér a automatový král Vlastimil Petrželů, většina z nás se před spaním vžívá do rolí těchto legend a přeje si je vidět hrát, anebo při splnění snu, protočit pár válců rovnou s nimi.

Ani Vlasta, ani Tom s Jerrym (Kristelka) žádnou nudnou školu rozhodně nestudovali a všechny dovednosti se naučili samostudiem a dlouholetou praxí v hernách.

Článek pokračuje na další straně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.