Jste totální nicky? S těmito nenápadnými doplňky si budete připadat jako miliardář!

Mějte klíčky od mergla

Mercedes je auto pro důchodce a rentiéry, alespoň to uvádí nejedna legenda od bohatší vrstvy z kavárenské Prahy. Nikdo po Vás nechce nesmysly typu koupě auta nebo jeho dílů. Stačí dojít do hračkářství a strčit si do kapsy klíčky od mergla na vysílačku a odejít spokojeně do práce.

Než se pustíte do pravidelného protáčení válců, vyndejte si klíčky na mat a ujistěte se, že to všichni spoluhráči v herně vidí. Není většího pozéra, než profesionální hráč automatů s designovými brýlemi, oháknutý celý od fake Supreme a zlatými zuby. Pokud k tomu přidáte i klíčky, máte vyhráno.

 

Hovory několikrát denně

Každý úspěšný lopšoid má telefon téměř neustále v pozoru a hovor střídá hovor. Fakt, že vám volá jedině nervózní exekutor a policie, když se máte dostavit k výslechu, teď nechme stranou. Dejte Kamilovi z pracáku pár drobáků, aby vám mohl několikrát denně zavolat z budky a sledujte ty protažené xichty gamblerské lůzy.

 

Cígo za ucho

Cigárek není nikdy dost. Proto pokud si dáte jedno za ucho (ideálně nedokouřené), budete okamžitě považováni za smetánku českého hazardu. Kdyby se vám jó poštěstilo a mohli jste si dovolit cigárko za obě ucha, asi těžko by nějaký protačeč válců odolal a jedno vám neukradl.

Aspoň by to byl důkaz, že něco vlastnit stojí za hovno, protože vám to stejně hned někdo ukradne!

 

Ať žijou herny a nonstopáče, tam je svět ještě v pořádku!

 

Nezapomeňte nás sledovat na Instagramu zde a pomozte nám dosáhnout 10 000 sledujících do konce února!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.