Jste totální nicky? S těmito nenápadnými doplňky si budete připadat jako miliardář!

Realita je tvrdá. Bedny nedávají, válce se netočí tak, jak byste si představovali. I přesto ale chcete na ty ostatní socky v herně i mimo ni působit stylem, že jste úspěšní podnikatelé, kteří žijí v luxusu a nebojí se připlatit za luxusní hadry a doplňky. Co na sebe hodit, aby Vás ani Rekefeler v Mercedesu nepřehlédl?

 

Zlato

Zlaté doplňky jsou ten největší kýč, který na sebe můžete hodit, ale to vůbec neřešte. Vy jste někdo a „kvalitního“ zlata se na tržnici válí mraky, takže si vyberete určitě i vy. Ať už se jedná o prsteny, řetězy kolem krku nebo zlaté zuby, to prostě musíte mít.

Socky v herně budou tiše závidět a mlátit zlostí do beden ještě dlouho po tom, co na ně při vstupu hodíte pozlacený úsměv.

Designové brýle

Další neodmyslitelná věc, kterou musíte v každém případě nasadit. Některé vyvolené nátury mají z točení válců protočené oči takovým způsobem, že potřebují dioptrické brýle.

Pokud nepatříte mezi smetánku, i tak si můžete koupit (v lepším případě najít v odpadkáči) brýle bez dioptrií a vypadat drsně. S brýlemi budete vypadat chytře a bohatě, no a o to přeci jde. Nikdo nemusí vědět, že v kapse nemáte kačky ani na Grešláček.

Řiďte se pravidlem „fake it till you make it“ a nechte se ostatní udávit závistí.

Solárko

Jak se pozná bohatý člověk na úrovni? jezdí k moři! A kdy? V zimě! Samozřejmě, že na to nemáte. Potom je na místě udělat trafiku nebo dvě a zajít se opálit do solárka, které vás osmahne až na kost a chytíte hnědou barvu připomínající nepřizpůsobivé občany (kteří na rozdíl od vás pracují!), ale také opálení z exotiky.

Článek pokračuje na další straně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.