9 mňaminek, po kterých Vás tuleníčko, snaženíčko, mazleníčko nemine!

 

Neidentifikovatelné jídlo (nebo předmět?)

 

 

Ví někdo, co to je? My ne! Tipy byly různé (rozhodně je nemůžeme zveřejnit před 22:00), ale shoda žádná! Divili bychom se, kdyby po této slátanince přišlo vůbec šuleníčko nebo dokonce snaženíčko.

 

 

Matlanina pro snažilky

 

Matlanice, kterou jsme také bohužel nedokázali identifikovat, nám přistála ve zprávách v ranních hodinách jako blesk z čistého nebe. Kvalitní promíchání stravy přičítáme netrpělivosti po tuleníčku, proto se ruce trochu klepaly. My se nemůžeme od fotky odtrhnout a slintáme u rulety už od rána. A co vy?

 

Polívčička a kafíčko z matu

 

Pro ty z vás, kdo nás ještě nesledují na instagramu je tato fotka jak dělaná. Autentický záběr přímo z jednání, ve kterém nám bylo ctí být označeni. Víc takových záběrů, komunito!

 

Hostina a pan (budoucí) prezident Soukup

 

Dva rohlíky, pivo v plechovce, párek s křenem a hořčicí a Apple? To je foto pořízeno z jiné planety, říkáte si? My také! Nezbývá nám nic jiného, než zaslintat nad fotkou a panem moderátorem JUDr InG ZmRd Járou Soukupem a jít ráno opět protáčet. Třeba se zbytky rohlíku dostanou do popelnice vedle vaší ubykace a budete mít výživnou snídani!

 

Máte další fotky jídel, které vás nenechají chladnými? Podělte se s nimi na fóru v sekci „Bonusový obsah“!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.