9 mňaminek, po kterých Vás tuleníčko, snaženíčko, mazleníčko nemine!

Zdá se, že se z několika málo členů naší hrdé komunity staly v poslední době kapitalistické stvůry, které nejenom, že mají potřebu pracovat a tím zradit ostatní sockaře, ale poté si i fotit jejich domácí hody, po kterých doufají ve sváteční mazleníčko, tuleníčko a snaženíčko. Připravili jsme pro Vás ty nejvytříbenější kousky, které vás dostanou do nasranosti ihned po ránu, čvachtalové!

 

Slimák a tuleníčko

Pravý černý slimák je známá kapitalistická pochoutka na západě. To, že se tato fotografie z hostiny v Olomouci dostala až na náš profil, je jasné znamení toho, že už se máme lépe (alespoň někteří). Po slimákovi bylo jistě snaženíčko, že čvachtalky!

 

VIP tatarák pro VIP lidi

Asi nikomu z nás (až na výjimku) se nepoštěstilo být v klubu VIP! Po téhle fotce už asi těžko zaženete myšlenky, že být v klubu VIP je jen póza a o nic nepřicházíte. Čvachtando na obrázku připravila čvachtalka Mirka a jsme přesvědčeni, že z toho musely vzejít minimálně paterčata.

 

Čínská polévka

 

Další provokace z Asie. Jestli se majiteli výživního jídla podařilo sehnat vodu, aby se oficiálně zařadil mezi Ročýldy, se nám zjistit nepodařilo. Budeme ale doufat, že nikoliv. Nikomu nic nepřejeme a dobré jídlo už vůbec ne!

 

Muhehehe co to je?

 

Ďábelské buřtíky snažilky Honzy. Na první pohled pochoutka vypadá jako kaštany, na ten druhý zpozorujete i to ostatní. Co to je, to ale nikdo neví. Co se ale ví, je to, že minimálně 4 lidé by si chtěli začvachtat na buřtech spolu s Janem.

 

 

Chobotnice nechobotnice

Nepotřebujete jezdit k moři, abyste si dopřáli chobotnici. Plně postačí párky z koncernu veleváženého pana premiéra. Nevíme, co za vymoženost dokázalo párek rozdělit tak, jak je na obrázku, ale imperialisti, co nejedí rukama, to nejspíš vědět budou. Luxus v podobě těstovin raději nekomentujeme.

 

Článek pokračuje na druhé straně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.