Nemáte na Supreme hadry? Kupte fake a zamachrujte před rodinou

Každý z nás nenávidí rodinné akce, kam se sjedou úspěšní příbuzní až ze čtvrtého kolena a mají potřebu si před vámi dokazovat jejich imperialistický úspěch! Jak z toho ven, říkáte si? Kupte fake Supreme a zavřete jim konečně pusu!

Gucci, Louis Vuitton, Supreme, Gant. Značek je mnoho, peněz je ale málo. Asi každý z nás už zažil momenty, kdy po neúspěšné seanci v práci u tlačítka nebo ruletové kuličky pochodoval u výlohy luxusních značek a toužil si na jeden luxusní kousek vydělat, aby se tím mohl na příští rodinné akce pochlubit před příbuznými!

Řešení je konečně na světě a jmenuje se FAKE SUPREME!

Má to samozřejmě jeden háček, a to ten, že se bez investice neobejdete. Místo několika trefených jackpotů vám ale bude stačit pouze jeden a vypadat můžete jako hvězda za zlomek ceny. Pak už jen stačí vybrat správný obchod a čekat na ten životní nákup, než dorazí domů!

Ať už preferujete černé provedení s obrázkem trávy (fakt hulíte, jo?), červené “pravé” Supreme nebo decentnější provedení, fake existuje na všechny varianty! Nenechte se zahanbit a sáhněte po svém kousku, ať vám spolupracovníci a rodina konečně závidí!

Pak už si jen stačí prozpěvovat známý citát: “Nejdřív se mě ptali, proč to dělám. Teď se mě ptají, jak jsem to udělal”.

Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. I když je určitě lákavé přitáhnout do herny s proděravěnými trenkami a ošustěsnou mikinou, v nových fake Supreme hadrech se budete cítit jako miliardáři.

Teď už jen stačí, aby začali dělat fejkový Ferrari a Porsche. Nebo se už vyrábějí?

 

Máte k článku komentář? Podělte se o něj se členy komunity na naše fóru zde!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.