10 nejbizarnějších fotek z #10yearschallenge Vás pohřbí zaživa

 

6. Šidili tehdy, teď šidí víc

 

Čokoláda Toblerone se nebojí ukrajovat hradbičky ze své čokolády v pravidelných intervalech, proto jsme rádi, že se nebáli zapojit do výzvy a zveřejnili, jak se jejich nejslavnější výrobek mění v průběhu let. Můžeme v roce 2029 očekávat rovnou placku nebo jen obal?

 

7. Durex a prášek tišící bolest?

 

 

Každá sranda jednou končí a zatímco si před 10 lety Paul fotil namistrovaně peněženku s kondomy Durex, nyní už bere jen Aulin na uklidnění a ztišení bolesti. Vzhledem k tomu, že zveřejnil fotku na svém oficiálním profilu, bere svůj problém s humorem!

 

8. Challenge na památku

 

Doživotně odsouzený Palko Suban se nechal zvěčnit rovnou na dalších 20 let, aby se nemusel fotit pořád dokola. Chtěl si prý udělat stylovou fotku, která by se mu hodila nad postel do jeho cely, ve které zůstane po zbytek života. Sluší mu to, co říkáte?

 

9. Chirurgové

 

Seriál Chirurgové nemohl zůstat pozadu a hrdě se do výzvy také zapojil! Kdo z vás si může říct, že je schopen pořídit si takovou stylovou fotku?

 

10. Forever Alone challenge

 

Není nic horšího, než čekat dlouho na odpověď své vyvolené. Když ale čekáte už 10 let, šikne se to hodit do své 10 roční challenge!

 

Víte o dalších skvělých #10yearschallenge kolážích? Podělte se s nimi o ně na našem fóru!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.