10 nejbizarnějších fotek z #10yearschallenge Vás pohřbí zaživa

Na Facebooku se poslední dobou rozmohla výzva zvaná #10yearschallenge. Úžasné proměny lopšolidí střídají zoufalé pokusy věčně neúspěšných lidí dokázat sami sobě, jak skvěle se během posledních 10 let změnili. Ty nejbizarnější kousky Vám přinášíme právě teď!

1. Nespokojený chlapec může být šťastná dívka

Číňan Chung Ci-Pao se rozhodl, že challenge vezme jako opravdovou výzvu a hecnul sám sebe i okolí. Nechal se ve svých 18 letech přeměnit na krásnou Ciciu Chciju. No jo, ale jak to vypadá tam dole?

 

2. Malé kůzlátko pro dobrý oběd

 

Pořídit si kůzle jen kvůli tomu, abyste ho 10 let krmili a pak z něj udělali oběd, to chce trpělivost. Nicméně, když nemáte ani na rohlík, šance, že vám kůzle za celou dobu nechcípne je asi tak velká, jako že trefíte plato třešní po poledni, takže chápeme, že majitel byl v euforii a fotil, co to šlo.

 

3. I čivava se chce líbit

 

Stárnou opice, lidé, kočky i čivavy. Čivavka Mia Insta Khalifa má ráda silné obočí, které na psí protějšky platí. Proto nemohla vynechat koláž a ukázat, jak se za posledních 10 let proměnila. Skvělá práce kosmetičky, Mio!

 

4. Musíme to opravit. Do zítra to bude, slibujem!

 

10 let, žádná změna. Dan Ťok je tak překvapen, že se nám ho nepodařilo zastihnout pro plnohodnotnou odpověď. Nečekal v lednu sníh, proto mu zmrzly ruce a nemohl zvednout telefon. Jak to bude vypadat v roce 2029? Dan ví?!

 

5. Nestyď se sám za sebe, maminka je tu pro tebe

 

Italka Mauricia Bolognová kdysi bývala vnadnou dámou, po které muži šíleli. To jí ale připadalo nechutné, takže se rozhodla, že se stane nejtlustší ženou Itálie a bude mít od nápadníků pokoj. Myslíme, že ji k tomu ještě pár kil chybí, ale je na dobré cestě. Co myslíte?

 

Článek pokračuje na další straně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.