3 politici, ze kterých se v roce 2019 poserete!

Na sociálních sítích se objevuje obrovské množství divných lidí, kteří se snaží zviditelnit sama sebe za každou cenu, i kdyby je to mělo stát veškerou důstojnost. Když se jedná o Pepu z moravské vesnice, kavárensky se usmějete a plácnete jeho exhibici do příslušné skupiny na Facebooku. V momentě, kdy se mezi tyto individua dostanou politici, je potřeba vše zdokumentovat a podělit se o to v našem novém článku. V dnešním dílu „demotivace“ vám přinášíme 3 největší politické hvězdy, které byste v roce 2019 rozhodně neměli minou.

 

Bronz – Andrej Babiš (ANO)

Bronzovou příčku získává současný pan premiér, kult osobnosti, lidumil, Slovák, <bývalý > vlastník Agrofertu, miliardář, bývalý trn v oku Miloše Zemana, současný kamarád a spojenec Miloše Zemana, uznaný agent STB, majitel cestovní kanceláře zprostředokávající zájezdy pro členy rodiny do nepřístupných krajů, trestně stíhaný, Andrej Babiš.

Ať už Vás zajímá recept na vánoční cukroví, značka make upu Moniky (ženy pana premiéra), kampaň Kalouska nebo týdenní shrnutí politického dění, profil Babiše nemůžete minout.

Pro dlouhé večery si nezapomeňte stáhnout e-booky „O čem s ním, když náhodou spím“ či regionální knihy vydané před krajskými volbami.

Nezapomeňte si určitě pročíst smršť adorujících komentářů pod každým příspěvkem, kde to vypadá, že si každý třetí dělá u premiérových postů dobře. Jednou narazíte na dámu s profilovou fotkou Miss Universe 2005 horlivě obhajující pana premiéra, a to v češtině ?!, potom uvidíte 20 premiérových fanoušků bez profilové fotografie a jediného přítele v řadě. Je neskutečné, co ten Kalousek všechno dokáže!!!

 

Stříbro – Tomio Okamura (SPD)

Šéf SPD tu za žádných okolností nemůže chybět. Okamura má vlastní sekretariát, který má na starosti sledovat komentující na jeho profilu a v případě potřeby nebo nepohodlnosti komentáře člověka rovnou zablokovat.

Příspěvky Okamury stojí rozhodně za sledování. Fotky z fitness centra s hashtagem fitnessgirl nebo video s místopředsedou Fialou vysvětlující fanouškům, proč jsou novináři žumpa, která smrdí, nesmíte minout. Jestli nám mají hashtagy napovědět třeba chystanou změnu pohlaví, to je ve hvězdách.

Doporučujeme ale příspěvky nekomentovat, jinak vám hrozí velké riziko banu a konce srandy.

 

Zlato – Mgr. Lubomír Volný (SPD)

Naprosto bezkonkurenční vítězství si připisuje pan magistr, poslanec za SPD, horšočlověk (podle svých slov), antihavloid, oslavovatel Ruska, obchodník s chudobou, vystudovaný tělocvikář (diplomová práce se ještě nenašla), mistr světa amoleta, účastník demonstrací v Londýně a prorok, pan Lubomír Volný.

Volný se již delší dobu aktivně věnuje svému facebookovému profilu, kde přidává svá moudra i několikrát denně a zástup fanoušků čítajících skoro 8000 členů se předhání v komentářích k daným příspěvkům.

Někdy je těžké odhadnout, jestli je sám pan Magistr píše střízliv či pod vlivem omamné látky, každopádně to není pro čtení po večerech důležité.

Mgr. Lubomír Volný se rozhodně nestydí

Tělocvikář, který vidí za vším zlem na světě Sorose, Kalouska nebo Havla (obchodník s chudobou uý se prý těší, až se letiště pojmenuje po jediném správném Čechovi – Pitomiovi), čelí za svoje výroky trestnímu oznámení, kterým se nezapomněl na svém profilu vysmát.

Bude Volný při příštích volbách v čele nebo v cele?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.