Chcete legálně okrást lidi? Vytvořte si kryptoměnu!

Litujete, že jste nezažili devadesátky? Jsou tu druhé!

Korunek není nikdy dost a když je možnost si přivydělat a ještě k tomu způsobit utrpení ostatních lidí, nikdo z nás neúspěšných ztroskotanců neodolá. Jak si tedy přilepšit k pravidelné hře na automatech a ještě u toho poškodit ostatní? Vytvořte si vlastní kryptoměnu!

Většina z nás jistě slyšela o Bitcoinu, digitální měně založené neznámým hrdinou s pseudonymem „Satoshi Nakamoto“. Zatímco úmysl tohoto neznámého pána byl vytvořit decentralizovanou měnu nezávislou na jakékoliv vládě, postupem let se kryptoměn chytli ostřílení podvodníci a jim podobné entity.

Vzhledem k tomu, že digitální měny nestačil (až na výjimky) nikdo zregulovat, nepodléhá místní trh žádným zákonům.

 

Vlastní kryptoměna

Je to jednoduché. Kupte si nějakou sexy doménu, kterou budou samozvaní investoři považovat za důvěryhodnou, nechte si zpracovat hustý design, který se bude líbit i lidem vzdáleným až v Indii. Vytvořte pár fake profilů, které budou na sociálních sítích orodovat za ten dokonalý a jedinečný projekt, čímž nalákají další hrstku hlupáků, kteří touží po rychlém zbohatnutí.

Vymyslete si byznys model, název firmy a tokenu (pozor, TrumpCoin či PutinCoin již existuje), který bude znít dost profi.

Pak už jen stačí hodit na stránku adresu, na kterou mají důvěřivci odeslat jejich příspěvek a to je vše.

Pokud máte na start pár korunek, můžete si zahrát na Rotšíldy a rozjet marketing, abyste dokázali podvést co nejvíce lidí.

Pak už si jen dejte dobrou večeři a odstartujte ten famózní prodej. Super fakt je ten, že kryptoměny nejsou regulovány, takže se nezavazujete vůbec k ničemu, což znamená, že všechny peníze, které vám investoři naposílají, jsou vaše.

Jestli si je necháte, prohrajete na ruletě nebo si jimi budete zapalovat kubánské doutníky, to je čistě na vás. Také si nezapomeňte založit profil na Instagramu a dokumentovat pro právě vzniklé hejtry váš vysněný život.

Tak, teď jste zjistili, jak se z života zoufalce dostat k miliardám rychle a jednoduše. A pak, že je pan premiér vyjímečný!

 

Nezapomeňte navštívit naše fórum a podělit se o názor na tento post s ostatními!