5 známých gamblerů, kteří prohráli celé jmění

 

Terrance Watanabe – $127 000 000 za 1 rok

Jestli si myslíte, že se hazard a gambling týká jen chudých lidí, jste vedle! Terrance je čínský zbohatlík, který zdědil jmění a firmu po svém otci, který ji založil už v roce 1930. Nudný život majitele miliardové firmy střídal s 24 hodinovými dýchánky v casinech v Las Vegas, kde se nezdráhal prohrát za den přes 5 milionu dolarů.

Zaměstnanci casina Belagio vypověděli, že se Terrance během hry běžně choval jako utržený ze řetězu, hrál pod vlivem alkoholu a často si chodil hodil lajnu na záchod. Když byl v nejlepším ražení, prý se nebál narýsovat sobě i svým spoluhráčům přímo u stolu.

Zajímavostí je, že Terranceho prohrané peníze činily 5,4% celkového ročního zisku tohoto casina.

 

 

Harry Kakavas – $1,5 miliardy za 14 měsíců

 

Vítězem mezi gamblery se stává Harry Kakavas. Harry byl gambler s velkým G. Po pohádkovém zbohatnutí na nemovistostech v Austrálii se přesídlil do ráje hazardu, kde nedokázal ovládat sám sebe a sázel průměrně $300,000 na jedno sázející kolo.

Právnící Harryho ho popsali jako člověka, který byl tak závislý na hazardu, že mu každý den volaly desítky zástupců z casin po celém světě a zvaly ho na VIP hry, kterým Harry nedokázal odolat.

Létal z jednoho konce světa na druhý, jen aby v casinu za noc prohrál tolik, kolik normální lepšoid nebo volič SPD nevydělá za celý život.

Jeho příběh se zastavil na prohrané sumě $1,5 miliardy dolarů. Zanedlouho poté byl odsouzen za krádež „směšných“ $280,000.

Z Harryho je troska!

 

Nezapomeňte sledovat náš instagram pro každodenní porci neúspěchu!