5 známých gamblerů, kteří prohráli celé jmění

Každý má touhu trefit jackpot a udělat ze svého života pohádku ze dne na den. Jsou ale i takoví, kteří vydělali neskutečné peníze, aby je následně mrknutím oka všechny prohráli v casinech po celém světě. Ať už se jedná o čínského miliardáře nebo idiota Steva z Wallesu, jejich příběhy jsme museli zvěčnit ve světě neúspěšných.

 

Steve Richards – Jak prohrát £30 000 na rugby

Steve si myslel, že je chytřejší než rádio a umí bezchybně předpovídat zápasy rugby. Pravidelně sázel po práci na jeho oblíbený sport a jednoho dne dokázal vyhrát z £10 celých £30 000, když jako zázrakem trefil více než 10 zápasů.

Poté si připadal neporazitelným a řekl si, že vydělá „raketu“ na zápasu Wales – Austrálie a vsadil celých £30 000 liber na výhru Walesu. Výhra by mu zajistila jackpotových £55 000, ale k neštěstí gamblujícího Steeva Wales dostal nakládačku a Steevovi nezbylo nic jiného, než jít druhý den ráno opět do práce.

Jestli jeho práce spočívá v poctivém hraní beden nebo pracuje jako lopšočlověk někdě na úřadě, není známo.

 

Mark Johnston – $500 000 v Las Vegas 

Peníze, co vám nezajistí ani tři třešně pětkrát po sobě, dokázal 52 letý podnikatel prohrát za jediný víkend v casinech v Las Vegas. Úspěšný investor do nemovitostí se odvázal při víkendové akci, kdy ve velmi podnapilém stavu hrál kostky a blackjack.

Mark se snažil později bránit u soudu, že ho zaměstnanci casina schválně opili (což je v Las Vegas nelegální) a on ani neviděl na karty, nicméně u soudu neuspěl a zbyly mu jen drobáky na grešláky.

 

Bruno Venturi – z £17 na £650,000 a zpět na nulu

Bruno byl rekreačním gamblerem na sítí Eurobet, kde vždy prohrál po pár sezeních vše, co tam pár dní před tím vložil. Jednoho večera, když mu zbývalo na účtě £17, dokázal vydělat během 3 hodin neuvěřitelných  £650,000 na blíže nespecifikované hře.

Fígl byl v tom, že mu software neodečítal 5 ze šesti nesprávných sázek, takže Bruno vlastně nemohl prohrát! Když si chtěl peníze vybrat, Eurobet na chybu přišel a okamžitě mu celou částku odebral.

Aby toho nebylo málo, nakonec se ukázalo, že Bruno byl ten večer v minusu neuvěřitelných  £60 000. Jestli po něm herna prohrané peníze vymáhala se zjistit nepodařilo.

 

Článek pokračuje na druhé straně.