4 důvody, proč vstoupit do SPD Pitomia Okamury

Mnoho lidí o tom sní a ti nejodvážnější z nás se k tomu dokonce odhodlají. Vstoupit do SPD Tomia Okamury (ta strana, jejíž skalní fanoušek byl odsouzen ke 4 rokům nepodmíněně za terorismus) skrývá mnoho výhod, o kterých se vám ani nesnilo. Pokud o tom také přemýšlíte, přinášíme vám 4 důvody, proč to udělat co nejdříve!

 

Vysněné povolání na kandidátku

Toužili jste být lékařem, ale nevyšlo to? Nevadí! Kandidáti SPD si očividně mohou psát ke svým jménům na kandidátce jakékoliv údaje a o pravdivosti těchto údajů není třeba nikoho přesvědčovat. Pokud se stydíte takhle podvádět, vzpomeňte si na Martu Teleckou, která se při volbách do poslanecké sněmovny prezentovala jako policistka, aniž by se jí někdy stala.

 

Budete vyděratelní

Není tajemstvím, že všichni kandidáti SPD dostali při posledních volbách pokyn od samotného vůdce Pitomia, aby o sobě sepsali všechny kompromitující události, trestné činy, přestupky, nezdaněné příjmy a jiné citlivé informace a následně je předali samotnému vůdci, aby nebyli vyděratelní. Takhle si uděláte výborný přehled o svých nekalých aktivitách, který si můžete před spaním pročítat. Nezapomeňte notářsky ověřit, aby nebylo pochyb o autentičnosti.

 

Článek pokračuje na další straně