Jak se vyrovnat s pádem na dno? Snadno!

Neúspěch, selhání, duševní bolest. To vše ve svém životě občas zažije každý z nás. Důležité je se ale z pádu na samotné dno rychlo otřepat a pokračovat ve své snaze dosáhnout svých snů, ať už jsou jakékoliv. Podívejme se na vyzkoušené dementní rady, které vás po pádu na dno dostanou opět na vrchol!

Sdílejte motivační citáty

Kdyby každodenní sdílení motivačních citátů nefungovalo, nikdo by to nedělal. Než jdete večer spát, najděte si na Googlu tři citátky, které vám v daný okamžik nejvíce padnou do oka a následující den je během dne nasdílejte. Sice se vám všichni přátelé na sociální síti vysmějí, ale na ně se vykašlete, jejich imperialistické myšlení a styl života vás nemůže rozhodit. Jste to vy, kdo spadnul na dno a ty nuly o tom ví h*vno!

Nakupte Bitcoiny
Je známou pravdou, že peníze ztrácí hodnotu tak rychle, že se nevyplatí chodit do práce a budoucí měnou v evoluci financí je kryptoměna. Zatímco většina z nás čekala na vysněná čísla u Sportky, Bitcoin vzrostl za 10 let z $0,06 USD na více než $4000 USD a to se pohyboval již okolo hranice $20 000 USD. Bitcoin je momentálně stejně na dně jako někteří z vás, ale to vás nemusí odradit od koupě a diverzifikování vašeho gambling portfolia zde, protože není nic krásnějšího, než zažís společný vrchol pod společném pádnu na dno.

Rozbijte někomu držku
Není nic příjemnějšího, než z čisté zlosti rozbít někomu na ulici bezdůvodně držku. Třeba jenom proto, že dojídal na zastávce tramvaje Kebab. Ten pocit, že někdo prožije ještě horší okamžiky než vy, když vám všechny grešláky ukradl automat, je k nezaplacení. Doporučuji si ale s sebou vzít boxera nebo železnou tyč, abyste si nemuseli špinit ruce.

Pokračujeme na další stránce