Apple nálepka na kufru auta zluxusní i tu největší kraksnu

Ve světě neúspěšných si drahé a luxusní auto nemůže dovolit jen tak někdo. Většina z nás jezdí ve starých kraksnách, trojkových a čtyřkových Golfech, Feliciích, nebo 15 let starym Bavoráku. Zluxusnit takovou starou břečku ale lze velice jednoduše – stačí na kufr nalepit Apple nálepku. Všichni si pak navíc budou myslet, že máte iPhone.

Způsobů, jak se k takové nálepce dostat je hned několik. Můžete si například koupit nový iPhone. Apple nálepka je uvnitř každého nového telefonu. Doby, kdy si tento telefon mohli dovolit jen boháči jsou naštěstí díky štědrým finančním společnostem dávno pryč. Úvěr na koupi nového telefonu dnes může dostat opravdu každý. iPhone tak čím dál tím víc přestává být synonymem blahobytu, ale naopak se stává symbolem tzv. naleštěné bídy, kdy neúspěšní frajeři v Lacoste teniskách s milionovými dluhy mají u ucha 5 let starý iPhone a hrají si na frajery.

Další možností, jak získat tuto nálepku, je koupit si ji samostatně. Na internetu je spousta eshopů, které nálepku prodávají. Popřípadě zkuste platformy jako Letgo atd. Existuje spousta boháčů, který mají novýho iPhona každou chvíli a nálepku už tak na svém autě mají a další nepotřebují.

Jakmile máte samolepku, nalepte ji na viditelné místo na kufru. Někam pod sklo, popřípadě, pokud máte bílé auto, tak ji nalepte na zadní sklo. Uvidíte, jak auto najednou nabyde na hodnotě. Najednou se ve svojí Felicii budete cítit jako v luxusní MPI Fabii, nebo dokonce ve staré Oktávce.

Auto máme zluxusněné, teď je potřeba ho ještě zrychlit. Toho nejlépe docílíte další nálepkou – 2.5 TDI, nebo dokonce nálepkou VRS. Felicie s VRS nálepkou najednou získá 100 koní navíc a vy můžete jezdit jako totální prase. Třeba předjíždět, když nevidíte za horizont, protože když se v protisměru vyřítí auto, vy díky 100 koním navíc i tak v pohodě stihnete předjet.

Na závěr ještě vypíchneme malý bonus – pokud máte na kufru auta Apple nálepku, naprostá většina lidí, kteří za vámi pojedou, vás budou mít za naprostého frajera. Nejen, že pojedete v luxusním autě (protože nálepka), ale i budete vypadat, že krom super auta, vlastníte i iPhone, a to nezávisle na tom, jestli ho vážně vlastníte. To můžete podrhnout ještě tím, že si na CD vypálíte vyzvánění z iPhonu. Na každých semofarech pak stáhněte okýnko a pustě vyzvánění na plný koule v rádiu. Široko daleko nebude jediný člověk, který by to neslyšel a všichni si tak budou říkat: „Ty jo, on má iPhone!“