Gratulujeme! Jste 1 000 000. návštěvníkem našeho webu! Získáváte iPhone 7!

Gratulujeme! Jste to právě vy, kdo se stal 1 000 000. návštěvníkem našeho webu a získáváte tak nový iPhone 7! Všechno, co potřebujeme, jsou údaje z vaší kreditní karty a fotografie obou stran vašeho občanského a řidičského průkazu! Více informací naleznete uvnitř článku.
Na svetneuspesnych.eu si za rok fungování našlo cestu několik stovek tisíc lidí. A právě vy jste se stal tím milióntým! To pro vás znamená, že úplně zadarmo získáte nový iPhone 7! Není v tom žádný fígl, pouze stačí, když nám na e-mail info@svetneuspesnych.eu pošlete údaje z vaší kreditní karty a fotku občanského a řidičského průkazu. Jakmile vámi zaslané údaje verifikujeme, získáte 128 GB iPhone 7 v libovolné barevné variantě. Ten dorazí na Vaši adresu do 14 dní.

Nehledejte v tom žádný podvod nebo fintu, toto je naprosto běžný marketing, který využívají tisíce firem po celém světě. Je naprosto běžné odměňovat miliontého návštěvníka hodnotným darem, když vám složí na stůl svoje citlivé údaje!

Můžete od nás čekat naprostou diskrétnost, vaše údaje nikde nezveřejníme, stejně jako nezveřejníme Vaše jméno, abyste se mohli mezi přáteli chlubit, že jste si ten iPhone koupili sami. Přece jen, když řeknete, že jste ho vyhráli, tak nebudete vypadat tak zámožně.
Pro idioty: Tohle je jen sranda, nic jste nevyhráli.