Zvyšte svou šanci na výhru v loterii: Kupte si tolik stíracích losů, kolik si můžete dovolit

Pokud chcete rychle a snadno zbohatnou, existují dva spolehlivé způsoby, jak toho docílit. Prvním způsobem je sdílení motivačních citátů. Tím druhým je hazard. Jestli však nechcete být za idiota a nemáte rádi, když na vás ostatní koukají s odporem, důrazně vám radíme zvolit pro svou cestu za bohatstvím způsob číslo dvě – hazard.
A právě hazardu se budou týkat i další řádky tohoto článku. Konkrétně vám chceme dát tip, jak markantně zvýšit svoje šance na zisk hlavní výhry. Ano, budete muset investovat, ale bez investic prostě podnikat nelze.

Na hazardu je nejlepší, že existuje spousta her, mezi kterými si můžete vybrat tu, která vás bude bavit nejvíc. Můžete stírat losy, hrát automaty, ruletu, blackjack nebo poker, sázet na sportovní zápasy nebo hezky postaru tipovat čísla ve Sportce.

Všechny tyto hry však mají společné dvě věci:

  1. Můžete vyhrát k*revsky velký prachy.
  2. Čím víckrát vsadíte, tím je větší šance, že vyhrajete.

My si dáme za příklad stírací losy. Vaše šance na výhru hlavní výhry je asi 1:5000000. Čím víc losů koupíte, tím větší šanci na výhru máte. Pokud si koupíte 100 losů, bude vaše šance na výhru 100:5000000. Pokud jich koupíte tisíc, bude šance na výhru tisíc ku pěti milionům. Pokud jich koupíte pět milionů, vyhrajte!

Jistě, nikdo si asi nekoupí pět milionů losů. Ale i takových pět set vám může slušně vydělat. Musíme si uvědomit, že tu nemáme jen jeden výherní los. Výherních losů je spousta! Není tu jen hlavní výhra, ale i spousta menších výher – pětistovka, tisícovka, dvacet tisíc.

Pojďme společně počítat – pokud si koupíme 500 losů za 20 korun, zaplatíme dohromady deset tisíc korun. Šance na to, že na jednom z losů budeme mít hlavní výhru je malá, nicméně šance na to, že budeme mít losy s menšími výhrami je velká jako prase. V zásadě tak stačí, když budeme mít 20 losů s výhrou 500 Kč a naše investice je zpátky. Pár losů s výhrou 100 nebo 200 Kč a jsme dokonce v plusu. Navíc je tu i pěkná šance, že zde budeme mít jednu výhru z kategorie těch vyšších. Třeba tisícovku, nebo pět tisíc. V takovém případě už budeme hezky v plusu a můžeme si koupit dalších 500 losů.
Záměrně jsem si ze všech hazardních her vybral právě stírací losy. Jako jediné totiž nejsou jen o náhodě. Resp. jsou taky hodně o náhodě jako ostatní hry, nicméně čím víc si jich koupíte, tím větší máte šanci na výhru. Ano, u automatů sice taky platí – čím víc otoček, tím větší šance. Nicméně automaty na rozdíl od losů nemají žádnou výherní jistinu, proto je šance na výhru ve stíracích losech o dost větší.

Na závěr ještě jeden tip – zbohatnout na stíracích losech může každý, i ten, kdo nemá na jejich hromadnou koupi. Nebojte se vzít na začátek svého podnikání v hazardu úvěr.

Banky bohužel řídí hromada konzervativních puritánů, kteří nedokáží podnikání v hazardu náležitě ocenit, proto rovnou zapomeňte na výhodnou podnikatelskou půjčku. Standardní úvěr vám však banka dá, pokud ji řeknete, že to máte třeba na auto.

Ti z vás, kteří nemají stabilní práci, ti v bance bohužel nepochodí. Avšak mohou zkusit nebankovní půjčku, nebo nějakého lichváře. Nebojte se jít do rizika, vaše peníze se vám na losech určitě vrátí!