Ahoj, jmenuji se Roman a znám způsob, jak vydělávat 100 tisíc korun denně

Ahoj, jmenuji se Roman a znám způsob, jak vydělávat 100 tisíc korun denně. Je to jednoduché a naprosto bez rizika. jediné, co musíte udělat, je poslat 1000 korun na můj účet.

Vytvořil jsem program, který dokáže na základě předchozího vývoje akciového trhu odhadnout budoucí ceny akcií (když se mu chce). Program funguje naprosto automatizovaně. Nakupuje za vás akcie, které pak následně prodává, jakmile je to nejvýhodnější. Všechno je to naprosto bez rizika (pro mě). Pokud o svůj vklad přijdete, vrátím vám peníze (nevrátím).

Já sám jsem takto vydělal 5 milionů korun za první dva měsíce (na idiotech). Protože pocházím z chudé rodiny a vím, jaké je to být chudým, rozhodl jsem se jít se svým programem na veřejnost a darovat ho všem lidem, kteří chtějí bez práce zbohatnout (což nejde). To všechno jen za symbolický poplatek – 1 000 Kč (haha).

Hned co mi dorazí platba, pošlu vám odkaz ke stažení mého programu. Poté se musíte zaregistrovat na platformu Plus500 skrze můj partnerský odkaz, kam vložíte minimální vklad 500 Kč. Svoje přihlašovací údaje pak zadejte do mého programu, který následně začne automaticky obchodovat.

Jakmile program promr*á celý váš vklad, můžete mi napsat, že chcete vrátit peníze, načež vám odpovím, že jste si pravděpodobně nepřečetli obchodní podmínky, protože v těch jasně stojí, že jejich potvrzením se vzdáváte nároku na vrácení peněz.