Grešlák – pivo v ceně lahve, které na sebe dokáže skoro i vydělat

Nač pít drahá piva za 15 korun, když se prodávají piva za 6,90, jejichž chuť se od těch drahý téměř vůbec neliší? Jedním z takových piv je i Grešlák – výborné pivo, které je v Tescu občas ve slevě i za 1,90. Vrácením lahve tak získáte zpět téměř 2 třetiny utracené částky!
V našem světě není důležitá kvalita, nýbrž kvantita. Jednoduše řečeno – raději kýbl sraček než lžička medu. Tímto heslem se řídím celý život. Místo jednoho Budvara si radši koupím tři Grešláky. Místo jedněch Camelek si radší koupím dvoje Moonky. Místo jednoho auta na X let si radši koupim každý rok jinej vrak. Místo jedné půjčky v bance si radši půjčím od třech různých lichvářů. A tak dále.

Navíc kvalita piva se téměř neliší. Je to pivo, tři ingredience, co byste na tom chtěli kuchtit, aby to chutnalo jinak? Uvařit pivo není žádná věda, zvládne to doma kdejaký idiot, který si pak otevře domácí pivovar. Nejsem to snad jenom já, komu chutnají všechna piva stejně hnusné, ale i tak je pije, aby zapadl mezi ožralé kamarády.

Například Prazdroj má patent na přelévání hnusného piva no hezkých lahví, díky čemuž pak stojí třikrát tolik, co ostatní piva. Přitom Plzeň chutná úplně stejně hnusně, jako třeba takový Grešlák. Proč si teda připlácet za drahou lahev, za kterou mi pak v obchodě vrátí úplně stejné tři koruny, jako za Grešláka??

Pamatujte tedy na to, co jsem vám tu zde dnes řekl. Choďte do Tesca a koukejte po Grešlácích ve slevě. Pak si jich naberte co nejvíc. Hodně tím ušetříte! Po vrácení lahví se vám vrátí víc jak 50 % investice zpět! A ožerete se z toho úplně stejně, jako z Plzně.