Jak nejlépe naložit s přeplatkem za elektřinu

K napsání tohoto článku mě inspirovala dnešní faktura od ČEZu s přeplatkem 703 Kč. Na jejím základě jsem se rozhodl sepsat pět způsobů, jak nejlépe naložit s podobným přeplatkem a jak ho co možná nejlépe ho investovat.




Znásobit ho v Tipsportu

703 Kč je celkem slušná částka, která vám dá velkou šanci na výhru v hazardních hrách. Patříte mezi pravidelné návštěvníky Tipsortu či Fortuny, kteří za dvacku nasází tiket delší než toaletní papír, na kterém mohou vyhrát několik milionů korun? Pokud ano, tak si představte, že byste takových tiketů mohli mít 35. Jaká je pravděpodobnost, že by ani jeden z tolika tiketů nevyšel. Mizivá! Díky obyčejnému přeplatku za elektriku se z vás mohou klidně přes noc stát milionáři!

Automaty

To samé se dá říct o automatech. 70 otoček! A to všechno za peníze, které vám někdo dal jen tak! Opět i zde – pravděpodobnost, že byste nevyhráli ze 70 otoček je mizivá! Bohužel na rozdíl od sázení zde nejsou výhry tak vysoké.

Alkohol, cigára, party!

Pokud nechcete peníze násobit, ale chcete si je pořádně užít, můžete je všechny prochlastat na nějaké párty. Se sedmi stovkami v peněžence z vás bude Rokšíld místní vesnické diskotéky!

Splátka zadarmo

Přeplatek je možno použít taky na splátku svého úvěru. Po mnoha měsících tak z vaší výplaty nepůjde ani koruna těm bankéřským zlodějům!

Počáteční kapitál na Plus 500

Jak jsme psali v našem článku Zapomeňte na losy a maty, začněte obchodovat s akciemi jako Vlk z Wall Street, přes platformu Plus 500 se dají vydělat ohromné peníze. Problém je ale v tom, že je zde potřeba vyšší počáteční kapitál. A právě ten můžete zadotovat z přeplatku za elektřinu. Všechno je to naprosto bez závadné. Reklamu na Plus 500 jsem viděl na bilboardu na stadionu, když hrála Spartička. Navíc, stejně jako u hazardu neriskujete svoje poctivě vydělané peníze, ale peníze, které vám jen tak poslal ČEZ.