Nadměrné pití každý den z vás ještě nedělá alkoholika

Otevřete si každý den po příchodu z práce domu lahev vína nebo flašku piva? A pak třeba ještě jednu? Každý den? Nevěřte svému okolí, notorické pití z vás nedělá alkoholika, to byste přece poznali, ne?

Přes den samá práce a řešení hovadin, navíc špatně placená. Vaší jedinou útěchou po příchodu domu je několik vychlazených piv. Svoji hladinku si konstantně držíte všech pět pracovních dní a po příchodu víkendu do sebe toho piva lupnete dvakrát tolik a navrch pár panáku. Připadá vám tohle, jako známka alkoholismu? Nám také ne!

Pamatujte, že všechno kolem vás je takové, jaké si to uděláte. A pokud jste notorickým pijanem, neznamená to, že jste i alkoholik. Alespoň dokud si to sami nepřiznáte. Což, ruku na srdce, si nepřiznáte nikdy. Proč taky…

A i kdyby jste náhodou přece jen byli alkoholici, nemůžete za to. Kdo za to může? Kalousek, Sobotka, Havel… všichni, kromě vás, protože vy jste pouze oběť kapitalistického systému, který z vás udělal tvrdě pracujícího otroka, který má snad do prd*le po práci nárok na posr*ný pivo, ne??

Nedejte se! Nenechte se ovlivnit okolím! Vy jste sami svými pány! Pijte, kuřte, chlastejte! Nenechte si to rozmluvit okolím. Buďte vlkem, nikoliv ovcí! Pamatujte, že relaxovat a mít pohodu bez alkoholu prostě nejde.