Co udělat s výhrou v loterii? Utratit do poslední koruny!

Každoročně se hned několika lidem v České republice poštěstí, že vyhrají v loterii a stanou se milionáři. Spousta z nich se však potýká s problémem, že jakmile dostanou peníze na účet, tak neví, co s nimi dělat. My to ale víme naprosto přesně! Zapomeňte na to, že byste rozjeli vlastní podnik, nakoupili něčí akcie, či poskytli počáteční kapitál startujícím firmám výměnou za procento ze zisku. NE! Vy musíte všechny peníze utratit! Do poslední koruny a za co největší p*čoviny!
Auto, drahý hadry, novej iPhone, dovolená v Karibiku, telka jako kráva! To všechno a mnohem víc si můžete pořídit za několika milionovou výhru. Proč peníze investovat a zúročit? Vždyť je to nesmyl, který je naprosto mimo naší finanční gramotnost. Stejně byste to akorát posr*li a o všechno přišli.

Klíčem ke krátkodobému štěstí je utrácení! Všeho a do poslední koruny! Konečně si nebudete muset kupovat drahý věci na splátky, ale můžete si je vzít rovnou za hotové!

Takových 5 milionů se sice na první pohled může jevit jako hodně peněz. Zvlášť někomu, kdo měsíčně vydělává 15 tisíc hrubého. Rozhodně ale nejde o částku, díky které byste se mohli do smrti válet. Pokud vám teda není 80 let, nebo pokud použijete mozek a peníze investujete někam jinam, než do automatů. Je tedy jen otázkou času, než s vaší neúspěšnou náturou bude stav vašeho konta opět na nule. Po krátké euforii se tak opět vrátíte zpět, do světa neúspěšných nul.

A jakmile tato situace nastane a vy si uvědomíte, že jste ještě před dvěma roky měli na účtě 5 milionů, ale teď už tam máte zase jen pár korun a musíte opět do práce, ve které si 5 mega nevyděláte ani za 20 let a vaši jedinou útěchou bude nové auto a poslední model iPhonu, který jste si ještě mohli dovolit, vaší depresi to umocní na úplně novou úroveň.

Poté se zařadíte mezi tu úplně nejsmutnější vrstvu neúspěšných – těch, kteří měli všechno, a teď nemají nic. V tuto chvíli vám jistě přijde vhod náš starší článek – 8 tipů, jak spáchat sebevraždu.