Odznáček na profilovce jako znak neúspěchu

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak veřejně rozkřičet svůj neúspěch do světa a obeznámit všechny vaše známé i neznámé s tím, že jste totální loser? Správně zvolený odznáček na profilovce na Facebooku je hned po účasti na pochodu nacionalistů a návštěvě koncertu kapely Ortel třetí nejlepší možností, jak veřejně prezentovat svoji tragickou životní baladu.

Náš výběr jsme zúžili na tři odznáčky. Jde o odznáčky SPO, SPD a IvČRn, a to z toho důvodu, že jejich nositelé se velmi často navzájem podporují a ve většině názorů ztotožňují. Liší se pouze primární zaměření jednotlivých „organizací“. Pokud vám jde hlavně o jakési křesťanské hodnoty a ze srdce nenávidíte islám, zvolte odznáček IvČRn. Pokud za vaše posraný životy může EU a imigranti, zvolte SPD. Pokud podle vás může za všechno vláda, Kalousek a opět imigranti, odznáček SPO je nasnadě. Pokud vás štve všechno výše jmenované, volte odznáček podle vzhledu.

Zoufalství kypící z vašeho facebookového profilu můžete dále podhrnout například tím, že si do kolonky „vzdělání“ napíšete „Vysoká škola života“. Svůj profil dále můžete vytunit níže přiloženou úvodní fotkou.

Samozřejmou povinností je pak účast v diskusích, kde budete chabým pravopisem brojit proti českým médiím a hájit tradiční českou kulturu. Svoje demagogické výlevy pak budete šířit i v naprosto nerelevantní diskusi – například u článku o tom, že NASA našla planetu vhodnou pro život. Dáme si příklad:

Varianta A

Článek: „NASA našla planetu vhodnou pro život“

Vy: „Tak to by jsme tam mohly poslat naše politiky……….“

Varianta B

Článek: „NASA našla planetu vhodnou pro život“

Vy: „Tak to máme skvělí místo kam posílat uprchlíky že?????“

Varianta C

Článek: „V pražské zoo se narodilo mládě nosorožce indického“

Vy: „To je hezké ale chudák asi dlouhý život mít nebude protože díky vlastizrádným vládám bude brzy Evropa pod nadvládou muslimánů. Proto volme Tomia Okamuru a jeho SPD abychom tomu zabránili!!!“

Po splnění výše popsaných kroků máte hotovo. Každý o vás bude s přehledem vědět, že jste totální loser.