Spláchni svoje peníze do záchodu – začni pracovat pro Herbalife

Způsobů, jak spláchnout svoje peníze do záchodu je v kapitalistickém světě mnoho. Jedním takovým způsobem je i práce pro Herbalife. Pokud máte přebytečných několik tisíc a chcete za svoje peníze podnikat pro cizí firmu tím, že budete prodávat předražené a nefunkční produkty lidem, kteří zoufale chtějí zhubnou a věří každé volovině, je práce pro Herbalife jasná volba.

První věc, kterou budete potřebovat, je základní kapitál. Za ten nakoupíte startovní balíček produktu Herbalife, které pak budete prodávat koncovým zákazníkům. Forma prodeje je na vás, nicméně vzhledem k tomu, že samo od sebe se nic neprodá, budete muset začít aktivně produkty Herbalife nabízet. Jak? Můžete spustit online e-shop, který vám ale bez propagace bude k ničemu, protože o něm nebude nikdo vědět. Nebo můžete začít chodit od domu k domu, či oslovovat lidi přímo na ulici.

Problém je ale v tom, že Herbalife produkty jsou drahé jak svině a pro většinu Čechu hraje cena prim. Co myslíte, že vám řekne většina lidí, když jim za dva litry nabídnete 750 g koktejlového prášku, který vydrží zhruba 14 dní? S klidným svědomím můžeme říct, že vás 9 z 10 lidí pošle do řiti.

Vždyť ale firma Herbalife prezentuje až 50 tisícové výdělky, tak proč byste jich nemohli dosáhnout i vy? Možná to bude tím nejste nutriční specialisté, zkušení obchodníci, a tohle je jen další z vašich zoufalých pokusů, jak za málo práce vydělat hodně peněz.