6 návyků, které značí, že jste arogantní k*kot

Většina neúspěšných lidí má jeden společný rys – jsou to arogantní k*koti. A takovýto arogantní k*koti mají mnoho návyků, které jsou jim nadosmrti vlastní. V našem článků vám 6 takovýchto návyků představíme.1. Všechno víte nejlíp

Všem skáčete do řeči a všechno víte nejlíp. Názory ostatních jsou vám úplně u prd*le a vůbec je neberete v potaz. Chcete, aby se všichni kolem vás cítili špatně a každou radu či nápad neoblomně kritizujete.

2. Nosíte v sobě zášť

Chováte v sobě obrovské množství zášti. Každý je pro vás d*bil a kr*tén. Odsuzujete lidi, které ani neznáte a třeba jste je ani nikdy neviděli. Všichni jsou ve vašich očích naprosté nuly, jen vy jste mistr světa.

3. Jste netrpělivý

Jste netrpělivý. Nevydržíte počkat a to, co chcete, musíte mít hned. Chcete novou pračku nebo televizi? Nepočkáte a nebudete šetřit, raději půjdete do obchodu a vezmete si to na splátky. A až nebudete mít peníze na splácení, tak za to může vláda a Kalousek.

4. Nikdy nic nepochválíte

Nikdy nic a nikomu nepochválíte, naopak vše zkritizujete a odsoudíte. Úspěchy jiných zkritizujete se slovy, že to není nic úžasného a že vy byste to dokázali taky a klidně i líp, jenom se vám prostě nechce, protože máte důležitější věci na práci, třeba fotbal v televizi.

5. Jste lakomá svině a nikomu nepomůžete

Co je vaše, to je vaše, přes to nejede vlak. Nikomu nic nepůjčíte, ani kdyby to sebevíc potřeboval. Jakmile od vás někdo potřebuje pomoc, vys*rete se na něj a vymluvíte se, že nemáte čas.

6. Lidé vás mají za zm*da

Lidé si o vás říkají, že jste bezcitný zm*d. A víte co? Mají pravdu!

Tak co, poznali jste se?Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.