BLOG: Děda mi odkázal v dědictví 50 000 Kč. Večer je jdu ztrojnásobit na matech

Ani nevíte, jaké ve mně teď vládne nadšení. Můj zesnulý děda mi odkázal 50 000 Kč, které mi dnes přistály na účtě. Mám neuvěřitelnou radost a hned dnes večer je chci vzít do místní herny, kde je minimálně ztrojnásobím na matech. Konečně po letech bídy vystoupím ze světa chudých!Jasně, říkáte si, že na automatech se nedá vyhrát. Ta pravděpodobnost, že Vám padne jackpot je malá, ale to platí jen pokud máte málo peněz. Když si nastavím jednu otáčku za dvacku, tak to mám 2 500 otáček. Je nemožné, abych při takovém množství otáček nevyhrál!

Kasína a herny vydělávají na tom, že lidi přijdou hrát maximálně s pár tisíci, takže se jim poštěstí opravdu jen málokdy. Já ale mám v peněžence 50 tisíc, takže mám výhru v podstatě jistou! Už se těším, až budu v noci odcházet domu a budu mít v kapse aspoň trojnásobek dědova dědictví.

Hned další den si dám další kolečko, a pak další a další. Až budu mít na kontě dost peněz, aby mi to vydrželo až do důchodu, tak si konečně splním svůj sen a odstěhuji se do Chorvatska, takže už tam nebudu muset jezdit na dovolenou, protože tam budu bydlet! Tam si otevřu svojí hernu a budu dál profitovat, abych mohl svoje bohatství odkázat i svým dětem.

Takže pápá NULY!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.