Jste chudí a chcete vypadat zámožně? Kupte si v bazaru 8 let starý iPhone 4!

Mnoho mladistvých se potýká s problémem, že jejich rodiče jsou chudí či šetřiví, a nechtějí jim koupit drahý telefon. Alespoň částečným řešením tohoto nepříjemného problému může být nákup 8 let starého iPhone 4 v bazaru.

Například na Aukru si můžete tento našlapaný a v dnešní době téměř nepoužitelný stroj (pokud teda nechcete jen volat) s 3,5 palcovým displejem, 512 MB RAMkou a naprosto nevýkonným procesorem zakoupit už za 4 tisíce korun, což je cena, za kterou byste mohli mít relativně ucházející telefon (jasně, taky by to byl shit, ale aspoň by se na něm dalo normálně pracovat).

Takovýto telefon je naprosto výhodná koupě. Což o to, že to je zasekaná k*nda, na které už ani nespustíte nejnovější aplikace, o to nejde… Telefon dnes slouží jako nejzákladnější ukazatel vaší pozice na sociálním žebříčku. Sice si ze starého iPhonu 4 tak maximálně zavoláte a při troše štěstí tam přes vypič*né iTunes dostanete i nějakou hudbu, ale o tohle přeci vůbec nejde.

Hlavně ať vás nenapadne si za stejnou cenu koupit nějakou čínskou sr*čku, jejíž název neumíte ani vyslovit. Například Xiaomi. Sice to bude fungovat o dost líp, ale nebudete dost cool. Naopak, budete vypadat jako chudáci, kteří si kupují levné čínské telefony. Prostě jako naprosté nuly, které si kupují čínské křápy, které jsou designově jen okopírované iPhony s Androidem! Zapomeňte.

Podstatné je, že se zařadíte mezi vyšší sociální vrstvu, která si může dovolit používat drahou elektroniku s nakousnutým jablíček na zadní straně. Proto, holky a kluci, neváhejte a využijte prázdniny k tomu, abyste si na brigádě vydělali nějaké peníze, které následně utratíte za nějakej sotva použitelnej repasovanej krám. Uvidíte, že spolužáci pak budou v září rudnout závistí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.